Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
30.01.2015
  31.01.2015
   01.02.2015
    son yorumlar
    çok donuyor ya olmadı bu !
    Alaric çok tatlı ya, boyu da çok uzun, çok karizmatik yerim bakınca eriyorum
    AJWİNCESTER. Ayrıca her iki saniyede durdurup yazamazsın replikleri, he iki saniyede bir replik mi var, yok. Yok Dean şöyle Sam böyle. Arkadaşım kabul et ya da etme bu bir dizi ve insanlara hakaret edemezsin. Sizin gibi gösteriş meraklılarındann bıktım. Her repliği durdurup yazıyorsan diziden keyif alamazsın. Konuşma yüklü dizide replikleri durdurup yazıp üstüne üstlük ezberlemek nedir? İşsiz misin amaçsız mısın? Diziden keyif alamazsın aptal aptal yorunlarda bulunma. Sinirlerimi tepeme çıkardın. Aynı küçük, 9-10 yaşlarında bir çocuk yazabilir bu yazıyı o da eğer egosu tavan yapmışsa. "Yok ben 9-10 yaşından büyüğüm!" diyorsan yaşına uygun davran.
    AJ WİNCESTER. Replikleri ezberliyorsun veya izlerken ağlıyorsan bu seni birinci hayran yapmaz. Birinci hayran diye bir şey yok bir kere kendini üstün göremezsin. Replikleri ezberliyorsun ama hala WINCHESTER yazamıyorsun. Bu bir yazım hatası da olabilir ama kendini kimseden üstün göremezsin anladın mı? Yok replikleri ezberliyorum, yok ağlıyorum izlerken.. Peki neden anlatıyorsun içinde saklasana. Ne amaçla yazıyorsun yani sana saygı duyalım diye falan mı? Sen saygı duyulacak insanlar listesinde bile yoksun bırak sonuncu olmayı. Ağlıyormuşmuş. O senin duygusal kişiliğine bağlı ben duygusal değilim ağlamıyorum, bu seni en iyi birinci hayran falan mı yapıyor sanıyorsun? Nereden biliyorsun bunları yapmasa da onları gerçekten kalbinden seven birileri olmadığını? Yazmıyordur belki ama senden çok seviyordur. Bilemezsin. Başkasının düşüncelerini okuyamazsın mistik güçlerin yok senin. Sen gösteriş için yazmışsın. En büyük hayran diye bir şey yoktur.
    ODN yuklensın lutfen dıgerlerını acmıyor bılgısayarım
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
    russel tovey denen sexi pislik seni.bu dizi tamamen senden oluşmalı aslında :)
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) başka türlü içimde oluşan ruh halimi buraya nasıl yansıtabilirdim bilmiyorum.teşekürler DİZİWU :)
    Abbadonu son bölümlerde sevmiştim o da öldü amk


    Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışır.
    reklamveiletisim[1]
    dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi | MMO Oyunlar