Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
Pretty Little Liars 1.Sezon 10.Bölüm

Pretty Little Liars 1.Sezon 10.Bölüm


yorum yaz

yorumlar

Reyhan

çok saçma ya bune böylehiç yorum yok tam 5.415 kere izlebmişşş yaa

Reyhan

yazım hataları çıkıyor site güzele benziyodu ama böyle giderse ayrılcam bu sayfadan

Reyhan

hanna öldü mü??

mnenravitsaw

Bu gösteri bakmak ve gitmek için başka bir eve 2 çağıran gençler hayret , ama kim gidecek , kavgalar , tartışmalar , neredeyse orada asılı bir küçük kadın farklıdır , benim ben hatırlamıyorum anne , ama bana güzel bir adam , bu kadar ; Смотреть дом 2 онлайн ve bu reality TV show uzaklaştı . Kızlar bu saçmalık gidelim kısa sürede küfür . Kısacası ben bir kızım var , bu yüzden onu eve gitmek için izin talep etti 2 sahada test edilmiş , sadece cesedimi üzerinde , bu yüzden şimdi benimle konuşmuyor olduğunu söyledim .Eğer çok ileri gittim ve nepedagogichno , belki onun yasağı yeniden ve gösteri gitmek için izin değer olabilir , ya da ben doğru olanı yaptığını düşünüyor musunuz ?

runo

hanna ölmedi dediyeceksen bir kerede de ilerleyen bölümlerde görürsün a mona

veronica kara

omg çok heyecanlı bir bölümdü kalbim durdu…<3

BELİEBER

şimdi ilk olarak emily çok kötüsün ne yaptı sana tobby aşıktı işte sana sen hemen polise haber ver zaten pislik ikinci olarak hanna öldümü yok artık üçüncü olarak ezra zannediodum a yı ama o da değilmiş tövbest kim bu a ya 😀 ve ben tobby ye aşığım 😀 emily sen çok safsın 😀

Xoxo

Bay fitz varya a bence o olabilir çünkü o anne ve babadını biliodu o mektubu o yollamış olabilir ama olmayada bilir 🙂

-a

Hanna will gonna be in life but you can’t

toby:(

toby i niye söylüyosun emily allah belanı verecek toby de yavrum zavallı emily geldi diye sevindi 🙁

Little Liar

Ulan -A nın yaptklarına bak lan nası korktum lan :((

Niall Horan'ın sevgilisi

OH GOD! Hanna Ezra ve Aria’nın ilşkisini öğrendii!!! ohaaaa!!!!!!!! bu dizi neden bu kadar süper olmak zorunda, “I see you” yazan kişi kimdi yaaa!!!??? A kim!!!?? Hanna öldü mü!!!??

ahu duman

mükemmel bir dizi bayıldımm 😀 🙂Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışır.
reklamveiletisim[1]